خرید بک لینک

خرید بک لینک مناسب به وب سایت شما این اجازه را می دهد تا ارتباط بهتری با گوگل داشته باشد و الگوریتم های گوگل می توانند وب سایت شما را در نتایج بهتری نشان دهند. توجه داشته باشید که بک لینک ها این روزها به دلیل تغییرات زیادی که در موتور جست و جوی گوگل ایجاد شده است، اهمیت بسیار زیادی دارد و به همین دلیل حتما بعد از راه اندازی کامل سایت خود نیاز دارید که در این زمینه نیز اقدامات مختلفی را جهت دریافت بک لینک انجام دهید.

اگر بخش لینک سازی خارجی سایت خود را مورد بررسی قرار دهید و چند بک لینک دائمی در بازه های مختلف برای سایت خود خریداری کنید، به احتمال بسیار زیاد در یک بازه زمانی کوتاه، رشد زیادی بدست خواهید آورد و این موضوع می تواند بر روی نتایج جست و جوی شما بر روی گوگل نیز تاثیر بگذارد.

انواع بک لینک ها و روش های خرید بک لینک

به کمک بک لینک ها می توانید محتواهای وب سایت خود را از نظر محتوایی برای گوگل تایید کنید، اما برای این کار نیازمند استفاده از لینک های Follow هستید. این لینک ها برخلاف لینک های نوفالو که بیشتر افراد در سایت خود استفاده می کنند، به گوگل نشان می دهد که محتوای سایت شما به صورت تخصصی و کامل تایید می شود. توجه داشته باشید که بیشتر لینک های خارجی مانند لینک هایی که از شبکه های اجتماعی دریافت می کنید، به صورت نوفالو می باشند، به همین دلیل پیدا کردن لینک های فالو از سایت های خوب و کاربردی اهمیت زیادی دارد و می تواند رتبه سایت شما را به صورت کلی تغییر دهد.

چگونه یک بک لینک حرفه ای دریافت کنیم؟

یکی از سوالاتی که بسیار بین کاربران و سئو کاران مطرح می شود، نوع دریافت بک لینک می باشد. شما امروزه روش های زیادی را مانند تبلیغات متنی، عکس یا حتی پاپ آپ مشاهده می کنید که به واسطه آنها، می توانید از یک سایت بک لینک دریافت کنید. اما گوگل امروزه به این روش ها توجه زیادی ندارد و تنها یک روش کاربری و مناسب برای دریافت بک لینک یا خرید بک لینک قوی وجود دارد و آن هم دریافت رپورتاژ می باشد. به کمک این روش شما یک متن تبلیغاتی با کلماتی مشخص به سایت تبلیغ دهنده ارائه می دهید یا به واسطه یک شرکت آن را به همراه چند لینک خارجی به سایت اضافه می کنید.

با این روش به راحتی گوگل می تواند محتوایی که نگارش شده است را بررسی کند و به کمک انکر تکست هایی که وجود دارد سایت شما را نیز بررسی می کند و اگر محتوا و وب سایت شما از نظر سئو و محتوا در یکسو باشد، به مرور زمان می تواند رتبه شما را به دلیل تایید شدن از نظر محتوایی افزایش دهد و سایت شما را در هنگام جست و جوی یک کلمه در صفحات اول گوگل نشان دهد.

اما این موضوع که از چه کلمه کلیدی باید در هنگام خرید بک لینک استفاده کنید یک موضوع کاملا متفاوت است که باید به آن نیز دقت کنید. یکی از مشکلاتی که در هنگام دریافت بک لینک انبوه بسیاری از کاربران با آن مواجه می شوند، دریافت لینک از کلمات کلیدی نامناسب است که گوگل می تواند به مرور زمان این کلمات را در سایت شما به عنوان اسپم تشخیص داده و با این روش صدمات زیادی به سایت شما وارد خواهد شد.