خرید بک لینک انبوه

یکی از اشتباهاتی که بسیاری از افراد در مورد بک لینک انبوه با آن مواجه می شوند، تصور غلطی است که در مورد این نوع بک لینک ها دارند. در اصل بسیاری بر این باور هستند که بک لینک انبوه توسط ربات ها ساخته می شود و می تواند مشکلاتی را برای سایت آنها به وجود آورد. اما در اصل CSA به مفهوم تولید تعداد زیادی بک لینک در زمان کوتاه می باشد که می تواند این کار توسط یک ربات یا به صورت دستی انجام شود. در حالت کلی این روش به جای خرید بک لینک به صورت تکی برای سایت های بسیار بزرگ، می تواند مفید باشد و سبب شود تا کسب و کارهای مختلف رشد زیادی در یک کلمه کلیدی خاص داشته باشند. با این روش ورودی گوگل این سایت ها به نسبت یک کلمه کلیدی افزایش پیدا می کند و سئو و رتبه سایت در گوگل بیشتر می شود.

بک لینک انبوه چگونه رتبه سئو را افزایش می دهد؟

تصور کنید که به دنبال فروش محصولات خود در یک حوزه خاص هستید، به کمک بک لینک انبوه می توانید به راحتی کلمات کلیدی اصلی، کلمات هم خانواده و محصولات خود را به صورت لینک های مهم (لنگر) در سایت های دیگر تبدیل کنید. با این روش گوگل زمانی که به این سایت ها برخورد می کند، به محتوای سایت شما ارجاع می دهد و اگر سایت هایی که در آن بک لینک دریافت کرده اید نیز با وب سایت شما ارتباط معنای داشته باشند، گوگل سایت شما را در صفحات اول خود قرار می دهد و به این ترتیب بازدید ورودی ارگانیک شما از سوی گوگل افزایش پیدا می کند.

چگونه بک لینک انبوه ایجاد می شود؟

یک بک لینک دائمی به صورت یک محتوای رپورتاژی یا یک لینک دائمی در یک سایت ایجاد می شود. اما بک لینک های انبوه به دو حالت دستی و به کمک ربات ها ساخته می شوند. در حالت دستی شما با انتخاب کردن سایت هایی که می خواهید در آنها تبلیغ کنید، می توانید لینک خود را به صورت دستی به آنها بدهید و سپس بعد از ثبت شدن لینک، در وب سایت های دیگر نیز شروع به دریافت بک لینک کنید و یا از طریق وب سایت ها و ربات های مختلف که به سایت ها متصل هستند، نام دامنه و کلمات کلیدی محتوای خود را اعلام کنید و اجازه دهید تا ربات ها شروع به قرار دادن بک لینک ها در سایت های مختلف نمانید.

مراقب بک لینک های انبوه باشید!

یکی از موارد بسیار مهمی که باید در هنگام خرید بک لینک انبوه یا در حالت کلی خرید بک لینک به آن توجه کنید، انتخاب کردن وب سایت های مناسب است. اگر شما از وب سایت هایی که محتوای کپی دارند یا تلاش می کنند تا به صورت غیر واقعی رتبه خود را افزایش دهند استفاده کنید، این احتمال وجود دارد که سایت شما با مشکلات زیادی مانند پنالتی گوگل همراه شود. همچنین توجه کنید که دریافت بک لینک ها به صورت انبوه کار سختی است و نیاز دارد که افراد و سئوکاران حرفه ای همراه شما باشند تا بتوانید بک لینک های اصولی و دقیقی را دریافت کنید. داشتن بک لینک یا خرید بک لینک قوی تنها یکی از راه های رشد سئو می باشد که می تواند تاثیرگذاری زیادی را بر روی سئو سایت شما بگذارد، اما به همان نسبت نیز می تواند برای سایت های تازه تاسیس خطرناک باشد.